משלוח עד הבית חינם בקניה מעל 399 ₪
צבירת נקודות בשווי 3% מערך הרכישה לקניה הבאה
משלוח עד הבית חינם בקניה מעל 399 ₪
קוסמטיקה טבעית לפנים

קוסמטיקה טבעית לפנים

מוצרי קוסמטיקה טבעית לפנים

עם כל המודעות ההולכת וגוברת לחשיבותם של הרגלי חיים בריאים, עדיין, לא מעטות מאתנו נוהגות להשתמש בתכשירי טיפוח, היגיינה ואיפור תעשייתיים מבתי מותגי הפארמה והקוסמטיקה התעשייתיים.

בין אם זה בגלל ידע לא מספיק ובין אם בגלל שנדמה לנו שלשימוש חיצוני במוצרים אין השפעה מרחיקת לכת על הבריאות, כדאי לדעת, שהשימוש במוצרי קוסמטיקה טבעית חשוב לבריאותנו באותה מידה כמו צריכה של תזונה בריאה ומאוזנת – בעיקר לאור העובדה שמדובר על מוצרים שאנו משתמשות בהם מדי יום ביומו לאורך רוב שנות חיינו.

כל מי שהתעמקה פעם בפירוט הרכיבים המופיע על אריזה של מוצר תעשייתי טיפוסי, הופתעה לגלות רשימה ארוכה למדי של מרכיבים מזיקים כמו פטרוכימיקלים (תוצרי לוואי של תעשיית הנפט), חומרי הקצפה ושימור מלאכותיים, צבעים ותוספי ריח סינטטיים, חומרים מייצבים ומתחלבים כימיים, ועוד רבים אחרים.

החומרים הללו נספגים אל תוך העור, מצטברים ברקמות וגורמים נזקים בטווח הקצר (אלרגיות, גירויים, אדמומיות, יובש ואפילו כוויות) ובטווח הארוך (פגיעה באיזון הטבעי של שמנים ומינרלים בעור והאצת תהליכי ההזדקנות שלו).

כל זה, עוד מבלי להזכיר את המחירים המופקעים שחברות הקוסמטיקה המוכרות והידועות גובות על כל תכשיר.

מוצרי הקוסמטיקה הטבעיים מיוצרים מחומרי גלם ידידותיים, מזינים ומיטיבים ומהווים בחירה מנצחת – גם לבריאות וגם לכיס.

מורן שורצברד, מייסדת המותג "מורן קוסמטיקה טבעית" רותמת את הידע והניסיון ארוכי השנים שלה לפיתוח של מוצרי קוסמטיקה טבעיים ובריאים ורוקחת אותם בעבודת יד קפדנית מחומרי הגלם האיכותיים ביותר, בהתאמה לסוגי עור ולגילאים שונים.

Shopping Cart
גלילה למעלה

בואי נהיה חברות !

אני מזמינה אותך להצטרף למועדון החברות החדש והשווה שלי ולקבל למייל קופון 15% הנחה כבר ברכישה הראשונה שלך.
(ועוד מלא הפתעות ודברים שווים בהמשך)

צריכה עזרה?